درباره ما

رادیو نت

از سال 1388 تاکنون با هدف جلب رضایت شما مشتریان در زمینه های شبکه، اینترنت و سیستم های حفاظتی فعالیت دارد و با دارا بودن بزرگترین پوشش منطقه ای اینترنت بی سیم در شیراز و حومه با بیش از 500 کاربر خانگی و یا سازمانی در مراکز دولتی و غیر دولتی، آماده خدمت رسانی به عموم می باشد.

این شرکت نماینده انحصاری دوربین مداربسته Zedix در شیراز، در زمینه سیستم های حفاظتی و مانیتورینگ ، همواره سعی بر اجرای ظریفترین و مهم ترین نکات در جهت رعایت حقوق مشتریان عزیز داشته است.

رادیو نت معتقد است كه تنها با جلب رضایت مشتریان، مي‌تواند پويايي خود را حفظ نموده و پيشرفت نمايد.

 

کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین راه کار رادیونت است. با توجه به نگاه بلند مدت مدیران شرکت به موفقیت، تنها راه رسیدن به اهداف شرکت، جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت می باشد.

تناسب کیفیت و قیمت: طبیعتاً ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با این حال تلاش رادیونت بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها آنها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.

افزایش اطلاعات و به روز بودن: عرصه سیستم های امنیتی و شبکه، یک عرصه به سرعت در حال پیشرفت می باشد. مسلما فعالیت در این زمینه نیاز به، به روزرسانی دائم اطلاعات و آموزش همیشگی نیرو انسانی دارد.

شفاف سازی مالی: شفاف سازی مالی یکی از مهمترین روشهای جلب رضایت و اعتماد مشتریان است. رادیونت از طریق استفاده از محصولات با برندهای مشخص و ارائه لیست قیمت محصولات به تمامی مشتریان به آنها کمک می کند تا به راحتی و با اطمینان این شرکت را به عنوان مجری سیستم های خود انتخاب نمایند.